Інформація про Олімпіаду

Інформація про Олімпіаду

Загальна інформація про проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за галуззю «Адміністративне право та адміністративне судочинство в Україні» у 2019-2020 навчальному році  (далі – Олімпіада)

м. Запоріжжя, 01-02 квітня 2020 року

  

Мета Олімпіади: виявлення та підтримка обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, розвиток і реалізація здібностей студентів, стимулювання і активізації їх науково-дослідної роботи, творчої праці, а також стимулювання педагогічних та науково-педагогічних працівників, підвищення якості підготовки фахівців, системного вдосконалення навчального процесу.

Дата проведення Олімпіади: 01-02 квітня 2020 року.

Місце проведення Олімпіади: Запорізький національний університет, юридичний факультет, м. Запоріжжя, пр. Соборний 74.

 

Формат проведення Олімпіади:

Для участі в Олімпіаді запрошуються не більше трьох студентів старших курсів, які стали переможцями І етапу Олімпіади у 2019-2020 навчальному році у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівня акредитації, що здійснюють підготовку за напрямом «Адміністративне право та адміністративне судочинство в Україні».

Вищі навчальні заклади, які зацікавлені в участі своїх представників (студентів, курсантів) в Олімпіаді, повинні до 20 березня 2020 року надіслати на адресу Організаційного комітету Олімпіади заповнені анкети окремо на кожного з учасників, згідно Положення «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України 13 грудня 2012 року № 1410.

 

Правила проведення Олімпіади:

1. Олімпіада проводиться в два тури – командний тур та індивідуальний тур. Змагання у кожному турі проводяться у формі тестування з окремих навчальних дисциплін, за якими здійснюється підготовка фахівців за напрямом «Адміністративне право та адміністративне судочинство в Україні» у вищих навчальних закладах України.

2. Завдання складені українською мовою у формі тестів (командний тур – 200 питань, індивідуальний тур – 100 питань) та виконуються кожним учасником Олімпіади самостійно.

3. У командному турі приймають участь не менше двох представників (студентів, курсантів) від вищого навчального закладу, які були заявлені та зареєстровані у встановленому порядку.

У командному турі визначаються команда-переможець, команди, які посядуть ІІ та ІІІ місця, а також рейтинг команд-учасниць на підставі середнього арифметичного результатів розв’язання завдань представниками команди від кожного вищого навчального закладу України.

Командний тур передбачає виконання учасниками завдань з таких навчальних дисциплін:

Адміністративне право;

Адміністративне судочинство.

4.  В індивідуальному турі приймають участь не менше 25%, але не більше 35% від загальної кількості учасників командного туру, які показали кращі результати з розв’язання завдань командного туру. Остаточна кількість учасників індивідуального туру визначається оргкомітетом та журі Олімпіади після підведення підсумків командного туру.

Індивідуальний тур передбачає виконання учасниками завдань з таких навчальних дисциплін:

Адміністративне право;

Адміністративне судочинство.

 

ПОПЕРЕДНЯ ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ

ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за галуззю «Адміністративне право та адміністративне судочинство в Україні» у 2019-2020 навчальному році м. Запоріжжя, 01-02 квітня 2020 року

01 квітня 2020 року

08:00 – 10:00 год. – реєстрація учасників Олімпіади 

10:00 – 11:00 год. – урочисте відкриття Олімпіади 

11:00 – 14:00 год. – командний тур 

14:00 – 15.00 год. – перерва на обід

15:00 – 18:00 год. – перевірка завдань та підбиття підсумків командного туру, визначення команд-переможців Олімпіади

02 квітня 2020 року

09:00–10:00 год. – оголошення результатів командного туру Олімпіади

10:00–12:00 год. – індивідуальний тур 

12:00–13.00 год. – перерва на обід

13:00–15:00год. – перевірка завдань та підбиття підсумків індивідуального туру, визначення учасників-переможців Олімпіади.

15:00 – 16:00 год. – урочисте закриття Олімпіади, підведення підсумків та нагородження переможців командного та індивідуального турів

 

  Додаткова інформація:

1. Кореспонденцію, пов’язану з організацією і проведенням Олімпіади, необхідно надсилати на адресу: 69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського 66,  Запорізький національний університет, юридичний факультет (з позначенням «Олімпіада»), або на e-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

2. Усі витрати, пов’язані з відрядженням (проїзд, проживання, харчування тощо) оплачуються учасниками (студентами, курсантами та викладачами, які їх супроводжують) за власний рахунок, або за рахунок вищих навчальних закладів, які надають відрядження.

3. Учасники Олімпіади повинні мати при собі студентський квиток і паспорт для підтвердження їх особи та посвідчення про відрядження.

4. Інформацію щодо проведення Олімпіади також можна отримати на офіційному сайті Олімпіади: www.lf-znu.zp.ua.

5. Для зручності комунікації між організаційним комітетом та учасниками Олімпіади необхідно до 20 березня 2020 року на сайті Олімпіади заповнити онлайн-анкету команди учасниці.

 

Контактна інформація Організаційного комітету Олімпіади:

 

Голова організаційного комітету:

Васильчук Геннадій Миколайович – доктор історичних наук, професор, проректор з наукової роботи Запорізького національного університету.

 

Заступник голови організаційного комітету:

Коломоєць Тетяна Олександрівна – доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, декан юридичного факультету Запорізького національного університету.

 

Відповідальний секретар організаційного комітету:

Єна Ірина Вікторівна – кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та правосуддя юридичного факультету Запорізького національного університету.

 

Контакти:

Юридичний факультет Запорізького національного університету

пр. Соборний 74, к. 210, м. Запоріжжя, 69063

Електронна сторінка Олімпіади: www.lf-znu.zp.ua

Електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Контактний номер: +38 096 176 43 86 (Єна Ірина Вікторівна)