Індивідуальний тур

Місце Учасник Вищий навчальний заклад КТ ІТ Усього Диплом
1 Шабаліна Катерина Геннадіївна Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого 171 75 246 І
2 Скрипник Андрій Володимирович Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого 165 79 244 ІІ
3 Ульяненко Станіслав Сергійович Запорізький національний університет 163 72 235
4 Бондарчук Ірина Анатоліївна Університет державної фіскальної служби України 163 68 231
Шматов Артем Валерійович Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого 160 71 231
6 Гурін Любов Василівна Національний авіаційний університет 153 73 226
7 Козир Юлія Геннадіївна ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» 148 72 220 ІІІ
8 Максименко Олександра Володимирівна Запорізький національний університет 155 64 219
9 Жуков Микита Сергійович Запорізький національний університет 155 61 216
10 Доценко Олег Павлович Київський національний університет імені Тараса Шевченка 142 59 201
11 Челебій-Кравченко Юлія Костянтинівна Київський національний університет імені Тараса Шевченка 131 58 189
12 Василенко Алла Іванівна Сумський державний університет 121 59 180
13 Степанова Юлія Сергіївна Національний університет «Одеська юридична академія» 120 54 174
14 Євстіфеєв Микита Ігорович Національний університет «Києво-Могилянська академія» 117 49 166
15 Демчук Павло Володимирович Львівський національний університет імені Івана Франка 116 49 165  
16 Піх Юрій Тарасович Львівський національний університет імені Івана Франка 118 45 163  
17 Ганущак Оксана Ігорівна Львівський торговельно-економічний університет 113 41 154  
18 Бурачинська Юстина Богданівна Львівський національний університет імені Івана Франка 111 41 152  
19 Ошуст Ольга Михайлівна ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» 105 46 151  
Стеблянко Аліна Володимирівна Сумський державний університет 104 47 151  
21 Нащанська Катерина Олександрівна Національний університет «Одеська юридична академія» 104 46 150  
22 Юсенко Валерій Леонідович Національний університет «Острозька академія» 108 40 148  
23 Кравчук Марина Олександрівна Університет митної справи та фінансів 98 46 144  
24 Кравчук Аліна Петрівна ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» 98 45 143  
25 Шалабай Ангеліна Віталіївна Чорноморський національний університет імені Петра Могили 102 40 142  
26 Онищук Костянтин Сергійович Національний університет «Одеська юридична академія» 99 41 140  
27 Русаневич Анастасія Тарасівна Маріупольський державний університет 102 36 138  
Мерцалов Михайло Юрійович Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара 100 38 138  
Постоловська Мар’яна Миколаївна Національний університет «Києво-Могилянська академія» 95 43 138  
30 Нечай Олександр Дмитрович Чорноморський національний університет імені Петра Могили 98 39 137  
Терещенко Денис Артурович Національний університет «Києво-Могилянська академія» 90 47 137  
32 Скоблик Хрістіан Володимирович ДВНЗ «Ужгородський національний університет» 98 38 136  
Москаленко Ілона Ігорівна Університет митної справи та фінансів 95 41 136  
Селебинка Юрій Васильович ДВНЗ «Ужгородський національний університет» 90 46 136  
35 Москалюк Марія Юріївна ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» 95 40 135  
36 Арапова Анастасія Сергіївна Маріупольський державний університет 93 37 130  
37 Самчинська Оксана Андріївна Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 92 36 128  
38 Ліпко Роман Петрович Національний університет «Острозька академія» 92 35 127  
40 Школьніков Владислав Ігорович Національна академія внутрішніх справ 92 34 126  
Корнійченко Олексій Олексійович Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка 91 35 126  
41 Фірсов Владислав Дмитрович Одеський національний університет імені І. І. Мечникова 86 39 125  
42 Бабак Максим Андрійович Запорізький національний технічний університет 88 35 123  
Звоненко Олена Русланівна Одеський національний університет імені І. І. Мечникова 87 36 123  
44 Киричок Віктор Вікторович Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова 86 35 121  
46 Гаврилова Наталя Миколаївна Херсонський державний університет 89 31 120  
Нагорняк Ірина Олексіївна Донецький національний університет імені Василя Стуса 86 34 120  
47 Задорожний Богдан Юрійович Київська державна академія водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного 89 30 119  
48 Квітко Владислав Володимирович Запорізький національний технічний університет 87 31 118  
49 Кульба Галина Богданівна Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича 91 21 112  
50 Жданова Вікторія Андріївна Донецький національний університет імені Василя Стуса 86 25 111